Reklama na blogu kulinarnym

Nazywam się Natalia, a bloga Poezja Smaku prowadzę od marca 2012 roku. Działam w Warszawie. Strona notuje miesięcznie średnio ok. 350-700 tys. odsłon i odwiedza ją w tym czasie ok. 300 tys. unikalnych użytkowników zainteresowanych kulinariami i gotowaniem. Preferuję reklamy związane z tematyką bloga, które będą przydatne dla moich czytelników – tj. reklamy: produktów spożywczych, sprzętów AGD, książek kulinarnych, ceramiki, przypraw itp. Tworzę także przepisy do książek i gazet kulinarnych. Istnieje wiele możliwości reklamy na blogu www.poezja-smaku.pl m.in:

– lokowanie produktu na zdjęciu
– lokowanie produktu w przepisie
– wpis lifestylowy lub felieton
– stworzenie przepisu pod wybrany produkt
– przeprowadzenie konkursu z nagrodami
– udział w publikacjach kulinarnych
– udział w evencie i jego opis na stronie
– recenzja sprzętu AGD wraz z przepisami
– reklama na facebooku/ig (ponad 20 tys. fanów)
– umieszczenie reklamy w formie banneru
– a także mile widziane niestandardowe formy reklamy

Moje przepisy pojawiały się w publikacjach kulinarnych. Brałam udział w kilkudziesięciu warsztatach. Jedną z niestandardowych form współpracy w jakiej miałam okazję wziąć udział był tygodniowy wyjazd do Gruzji w ramach projektu #blogerzywbatumi w celu promocji kultury i kuchni gruzińskiej.

Miałam przyjemność współpracować z markami takimi jak:

Koszt reklamy wyceniany jest indywidualnie. Nie reklamuję firm w zamian za produkty spożywcze (wymiana barterowa) czy linki, rozliczam się na podstawie umowy o dzieło. W celu kontaktu lub pozyskania adresu, skorzystaj z poniższego formularza lub pisz bezpośrednio na natalia@poezja-smaku.pl

Statystyki październik 2021

 

Screen statystyk z października 2021

Dane demograficzne

Kontakt:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Zamknij