Pyszne.plDziś mam dla was konkurs organizowany wraz z portalem pyszne.pl. Zadanie konkursowe jest łatwe i przyjemne. Wystarczy wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Lato na talerzu: Jakie składniki powinny znaleźć się na wakacyjnej pizzy?

Dajcie się ponieść fantazji i stwórzcie idealną pizzę na lato. Najbardziej ciekawe (i oczywiście jadalne) propozycje nagrodzę bonami do wykorzystania w serwisie pyszne.pl.  Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem można przesyłać przez komentarz w formie tekstowej, ale można też zamieścić dodatkowo zdjęcie lub rysunek idealnej, wakacyjnej pizzy.

A co zyskujecie? W pyszne.pl można zamówić potrawy z dostawą do domu z ponad 3000 restauracji zlokalizowanych w całej Polsce. Pizza, sushi, burgery, curry – możecie je zamówić, gdy na gotowanie będzie zbyt gorąco. A do wygrania bony:

– 1x bon o wartości 100 zł za pierwsze miejsce
– 1x bon 50 zł za drugie miejsce
– 1x bon 50 zł za trzecie miejsce

Na komentarze czekam od 6 do 16 lipca włącznie. W piątek, 17 lipca ogłoszę zwycięzców w tym poście. Nie zapomnijcie podać do siebie e-maila. Powodzenia!

Bony, które są do wygrania w konkursie można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę.

Aktualizacja: Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Byliście mega kreatywni i żałuję, że mam jedynie trzy bony do rozdania! Ale nie przedłużam! Bon za 100 zł wygrywa Smakosz Edyta (za pizzę POEZJA SMAKU). A bony za 50 zł lądują u Aleksandry (za pizzę na spodzie z kalafiora) i u Magdy S. (za pizzę z gruszką). Gratulacje!

null
FavoriteLoadingDodaj przepis do ulubionych

Pamiętaj, aby pochwalić się swoimi potrawami i wypiekami wg przepisów z bloga, wstawiając zdjęcie w komentarzu poniżej. Będzie mi też bardzo miło jak zaobserwujesz mojego bloga na Instagramie i na Facebooku - każde polubienie sprawia mi radość i motywuje do dalszej pracy!